Noclegi

Hostel Zielone Mazowsze  

Wyświetleń: 396
Adres:  ul. Nowogrodzka 46 m. 6
Miejscowość:  Warszawa
Region:  Mazowieckie
Państwo: Polska

dostęp do komputera i internetu możliwość zabrania zwierząt ogólnodostępna kuchnia sala konferencyjna udogodnienia dla rodzin z dziećmi
Hostel Zielone Mazowsze
Jak do nas dotrzećWyślij znajomemu Drukuj kartę
Opis
Hostel Zielone Mazowsze znajduje się w ścisłym centrum Warszawy. Ze wszystkich hosteli w Warszawie to my znajdujemy się najbliżej Dworca Centralnego i Pałacu Kultury! Dzieli nas od nich tylko 5 minut spacerem.

Większość gości uważa, że cechujemy się rodzinną, przyjazną i zrelaksowaną atmosferą. Hostel jest nieduży (maksymalnie 24 miejsca) więc po niedługim czasie możesz już wszystkich poznać i odpocząć po doświadczeniach w zabieganej Warszawie.

Opieka schroniska będzie służyć Ci pomocą. Jeśli więc będziesz miał jakiś problem, porozmawiaj z Maćkiem, Marcinem, Kubą, Olą lub Arkiem. Jeśli nie jest to problem z kosmosu, napewno pomogą.

Hostel mieści się w kamienicy w stylu art noveau z ciekawą historią. Budynek jest ewenementem w skali lewostronnej Warszawy, ponieważ nie został zniszczony podczas 2 wojny światowej. Istnieje niewiele takich budynków - dla przykładu Starówka została zniszczona doszczętnie, a po wojnie odbudowana. Nasz budynek przetrwał niemal w nienaruszonym stanie.

Hostel Zielone Mazowsze jest częścią ekologicznej organizacji pożytku publicznego o tej samej nazwie. Płacąc u nas za pobyt przyczyniasz się do "zazieleniania" się Warszawy. Możesz także dowiedzieć się o naszej działalności i poznać prospołeczną stronę Warszawy od środka.

Mamy wspólną, przestronną, w pełni wyposarzoną kuchnię, dwie łazienki, świetlicę z darmowym dostępem do internetu. Wewnątrz hostelu palenie jest zabronione, więc niepalacze mogą spędzać czas w czystym powietrzu, a palacze delektować się smakiem papierosów na balkonie.

Godziny działania recepcji: 7-10 i 17-23. Po wypełnieniu formalności możesz dostać klucz i wrócić w nocy o tej godzinie, o której będziesz miał/ła ochotę. Między 10 i 17 hostel jest zazwyczaj zamknięty. 

Doba hostelowa kończy się o godzinie 10. Jeśli jednak chcesz zostawić bagaż, możesz to uczynić bez najmniejszego problemu i wrócić po niego po 17 lub nawet wziąć prysznic czy skorzystać z kuchni. 

W każdy weekend możesz zostać i pospać trochę dłużej. Zamykamy hostel tylko między 12-17.

Oferujemy tanie noclegi w jednym z czterech pokoi: 1-2-, 3-6 i dwóch 8-mio osobowych. 

Atrakcje

Stare Miasto 1 km Park Łazienkowski 1 km Teatry i kina 100-900 metrów Teatr Roma 20 metrów Pałac Kultury i Nauki 300 metrów ul. Nowy Świat 500 metrów Opera Narodowa 600 metrów

Hostel Zielone Mazowsze znajduje się w ścisłym centrum Warszawy. Ze wszystkich hosteli w Warszawie to my znajdujemy się najbliżej Dworca Centralnego i Pałacu Kultury! Dzieli nas od nich tylko 5 minut spacerem.Ciekawe miejsca i obiekty

Stare MIasto 1 km
Restauracje, bary i puby 100-800 m
Sklep Spożywczy 20 m
Bar Green Way 200 m
Teatr Roma 20 m
Pałac Kultury i Nauki 300 m
Opera Narodowa 500 m
Park Łazienkowski 600 m

Hostel "Zielone Mazowsze" znajduje się w samym centrum Warszawy, obok Dworca Centralnego i Pałacu Kultury.Imprezy

PROMOCYJNE REZERWACJE DLA GRUP
Termin od: Cały rok
Termin do: Cały rok
Typ: Inne
Opis:

PROMOCYJNE REZERWACJE DLA GRUP


Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny dla grup do 24 osób - 33-30 zł za osobę za noc. Jedne z najtańszych w Warszawie! A na dodatek w ścisłym Centrum Warszawy i w przyzwoitych warunkach. Ceny ustalamy indywidualnie dla każdej grupy, ponieważ zależy ona od liczebności grupy i ilości noclegów. 


Jednak przyjmujemy TYLKO grupy, które zobowiążą się spełnić dwa poniższe warunki :


1) Nie będą głośno się zachowywały. Reguła bezwzględna


Nasz hostel znajduje się w mieszkaniu zabytkowej kamienicy. Obok, pod nami i nad nami mieszkają sąsiedzi, którzy potrzebują ciszy. Uszanujmy to! Zniechęcamy więc, do pobytu u nas, wszelkie grupy, które chciałyby urządzić sobie pijatyki, puszczać muzykę, krzyczeć, skakać itp. Takie grupy będą też usuwane z naszego lokalu. Zapraszamy do nas tylko cichych, kulturalnie zachowujących się ludzi. Także w trosce o innych naszych gości.


2) Będą respektowały godziny zamknięcia hostelu 10-17 i godzinę powrotu do 23. Reguła względna.


 Jednak na miejscu bezpośrednio z opiekunem, opiekunką można porozmawiać o dostosowaniu tej reguły do państwa potrzeb.Komunikacja
Dworzec Zachodni - kolej i autobusy 1,5 km
Dworzec Stadion - autobusy 2 km
Dworzec Centralny - kolej 200 m
Lotnisko Okęcie 5 km

Jak się do nas dostać?

Z dworca kolejowego Warszawa Centralna:
- 5 minut piechotą. Przejściami podziemnymi przejdź na drugą stronę 'Alei Jerozolimskich'. Jesteś przy ulicy 'Aleje Jerozolimskie'

Z Dworca autobusowego 'Warszawa Zachodnia':
- Wsiądź do jednego z autobusów 517, E2, 405, 127. Po około 8-15 minutach wysiądź na przystanku 'Dworzec Centralny'. Jesteś przy ulicy 'Aleje Jerozolimskie'.

Z Lotniska Okęcie:
- Wsiądź do autobusu 175 i po około 30-40 minutach wysiądź na przystanku 'Dworzec Centralny'. Jesteś przy ulicy 'Aleje Jerozolimskie'.

Ulica Nowogrodzka gdzie znajduje się nasz hostel jest pierwszą równoległą ulicą do Alei Jerozolimskich. Skręc na niej w lewo i trzymaj się lewej strony. Hostel znajduje się pomiędzy ulicą Pankiewicza a Poznańską. Znajdź budynek z numerem 46 zadzwoń pod 6 na domofonie. Następnie kieruj się przez pierwsze drzwi po lewo na drugie piętro.

W zależności od czasu Twojego pobytu w Warszawie sugerujemy Ci kupić bilet 1-dniowy (7,2 zł), 3-dniowy (12 zł) bądź 7-dniowy (24 zł). Pamiętaj - godziny funkcjonowania recepcji to 7-10 i 17-23. Po zameldowaniu w tych godzinach możesz dostać klucz do drzwi i nie będzie żadnego problemu z powrotem w nocy. Pomiędzy 10-17 hostel jest zazwyczaj zamknięty.

Do zobaczenia!

Informacje dodatkowe
Pokojów: 4
Grill: 24
Strona www:http://hostel.zm.org.pl
Serwisy
  • ogólnodostępna kuchnia
  • udogodnienia dla rodzin z dziećmi
  • możliwość zabrania zwierząt
  • dostęp do komputera i internetu
  • sala konferencyjna
dostęp do komputera i internetu dostęp do komputera i internetu

dostęp do komputera i internetu

możliwość zabrania zwierząt możliwość zabrania zwierząt

możliwość zabrania zwierząt

ogólnodostępna kuchnia ogólnodostępna kuchnia

ogólnodostępna kuchnia

sala konferencyjna sala konferencyjna

sala konferencyjna

udogodnienia dla rodzin z dziećmi udogodnienia dla rodzin z dziećmi

udogodnienia dla rodzin z dziećmi

Ceny
Miejsce w pokojach 8-osobowych 33-35 (cena ulgowa) - 36-38 zł (cena normalna)
Miejsce w pokoju 6-osobowym 37-40 (cena ulgowa)-40-43 zł (cena normalna)
Pokój dla 4-6 osób na wyłączność 230 (cena ulgowa)-250 zł (za pokój)
Pokój 1-osobowy 75 zł (cena ulgowa)-85 zł (cena normalna)
Pokój 2-osobowy 110 zł (cena ulgowa)-120 zł (cena normalna)

Cena ulgowa - dla osób uczących się bez względu na wiek, emerytów, rencistów, inwalidów oraz członków ekologicznych organizacji pozarządowych.

Gdy mamy mało gości oferujemy oferty last minute, więc czasem spróbuj przyjść do nas prosto z ulicy, a ceny będziesz miał/a jeszcze niższe!

Dla stałych klientów, grup bądź przy dłuższych pobytach istnieje możliwość ustalenia indywidualnej ceny.


Galeria zdjęć
Komentarze

Dodaj komentarz

Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy. Być może musisz się zarejestrować w serwisie.


Kontakt
Brak kontaktu online.