Popularne

DOM WCZASOWY ENERGETYK DOM WCZASOWY ENERGET...
1 - 11
[ Wyświetleń 3701 ]

Kwatery pracownicze Warszawa Kwatery pracownicze ...
1 - 8
[ Wyświetleń 3343 ]

ROMA...różowy Hotelik w centrum Żywca ROMA...różowy Hote...
1 - 11
[ Wyświetleń 2425 ]

DOM DO WYNAJĘCIA - SUDETY - KARKONOSZE DOM DO WYNAJĘCIA - ...
1 - 9
[ Wyświetleń 2145 ]

POD KROKWIĄ POD KROKWIĄ
1 - 1
[ Wyświetleń 2137 ]

Polecamy

punkt g
- gdzie jest punkt Grafenberga? Jak stymulować punkt g?
budowa łechtaczki
- anatomia seksualna kobiety. Teraz wagina, łechtaczka i punkt g to żadna tajemnica.
wieczór panieński
z artykułami erotycznymi z sex shopu dla kobiet.

Noclegi

Dworek Wapionka  

Wyświetleń: 745
Adres:  ul. Wczasowa 1
Miejscowość:  Górzno
Kod:  87-320
Region:  Inny lub nieokreślony
Państwo: Polska

bar na terenie obiektu dostęp do komputera i internetu dostęp do TV kominek miejsca na ognisko, grill parking pokoje z łazienkami sala konferencyjna udogodnienia dla rodzin z dziećmi wędkowanie wypożyczalnia rowerów
Dworek Wapionka
Jak do nas dotrzećWyślij znajomemu Drukuj kartę
Opis
"DWOREK WAPIONKA"

Z myślą o potrzebach ludzi biznesu Dworek Wapionka łączy w sobie zalety kameralnego miejsca wypoczynku i pracy. Pragniemy przedstawić Państwu jeden z najpiękniejszych Dworków położonych w malowniczej scenerii na pojezierzu brodnickim w Górznieńsko Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.
Dworek Wapionka to zespół stylowych obiektów gwarantujący doskonałe warunki do wypoczynku, organizowania konferencji i spotkań. W skład wchodzą trzy budynki, które tworzą łańcuch unikatowych, wzajemnie sić uzupełniających "klejnotów". "Stary Dworek"
a jest nim dwustuletnia w pełni odrestaurowana chałupa, która oczaruje konstrukcją z drewnianych bali, nowo powstały "Dworek pod Strzechą" zachwyci swoją kompozycją: częściowo z bali i kamienia polnego, oraz "Stary Młyn" w którym znajduje się restauracja o nazwie "Karczma Młyn" serwująca dania kuchni polskiej. W "Dworku Wapionka" znajdują się jedno i dwupokojowe z aneksem jadalnym, w pełni wyposażone, ekskluzywne apartamenty o powierzchni od 27m˛ do 70m˛. Bogate wyposażenie i stylowy wystrój wnętrz klasyfikują obiekt w standardzie hoteli czterogwiazdkowych. Po gruntownej renowacji w latach 2000-2006, Dworek Wapionka służy jako hotel , restauracja, oraz ośrodek konferencyjno- seminaryjny dla wyjątkowych gości zdolny pomieścić do 50 osób.
Gotowi jesteśmy spełnić różne Państwa życzenia, przywieść lub zawieść na lotnisko, dworzec kolejowy, zorganizować wycieczkć, ognisko, zespół muzyczny. Wśród naszych gości są pracownicy miejscowych przedsiąbiorstw oraz zagranicznych koncernów mających w Polsce swoje siedziby. Organizujemy dla nich obrady seminaria, prezentacje i konferencje.
Pobyt w Dworku to okazja do poznanie Górzna i okolic, to gwarancja dobrego wypoczynku z dala od zgiełku i wrzawy, to cudowny relaks i uczta dla duszy.
Z myślą o turystach jedno z jezior jest specjalnie zarybiane, pełne pluskających karpi, jesiotrów i szczupaków. Jednym słowem prawdziwy wędkarski raj (rekordowe ryby to 15kg karp i 8kg szczupak). Połowów dokonywać można także z wyspy znajdującej się na Jeziorze Wapionka.
W okresie letnim przebywającym w "Dworku Wapionka" udostępniamy nieodpłatnie nasz sprzęt sportowo-rekreacyjny ( łodzie, kajaki, rowery, sprzęt wędkarski ), a także obszary leśne wokół Dworku w celu organizacji gier i zabaw rekreacyjnych .
Goście mogą również skorzystać z dodatkowych usług:

- zaprzęg z bryczką;
- zaprzęg z wozem drabiniastym;
- zaprzęg z saniami ;
- zespół muzyczny ;
- biesiada parkowa z ogniskiem i chłopskim jadłem ;
- wędkowanie .
- rowery górskie
- paintball
"KARCZMA MłYN"

W restauracji wśród pięknych i naturalnych wnętrz znajdziecie Państwo wiele wspaniałych i niepowtarzalnych propozycji kulinarnych kuchni staropolskiej. Niezapomniane i oryginalne walory smakowe oraz zapachowe potraw i sosów są efektem naszych indywidualnych receptur. Na życzenie przygotowujemy uroczyste kolacje, bankiety, wesela, imprezy okolicznościowe i bale sylwestrowe. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie propozycje.

GÓRZNO I OKOLICE

Górzno, urokliwe miasteczko z około 1300-tu mieszkańcami, położone w odległości 22km od Brodnicy. Umiejscowione na skraju Górznieńsko"Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego nad pięknymi jeziorami: Górzno , Młyńskim i Wapionka . Górzno jest stolicą parku krajobrazowego, a także znaną miejscowością letniskową.
Na terenie parku utworzono sześć rezerwatów przyrody, między innymi "Jar Brynicy", który jest głęboki na 40-50 metrów. Taki wąwóz wyżłobiła najczystsza rzeka regionu Brynica , która na odcinku rezerwatu przypomina potok górski z pluskającymi się w nim pstrągami. Właśnie tutaj na dnie jaru jest najniższy punkt parku 73m n.p.m., najwyższy zaś 197m n.p.m. znajduje się na"Sarniej Górze". W sąsiedztwie jaru rośnie najsłynniejsze drzewo parku, jest nim 400-letni dąb, nazywany "Dębem Rzeczypospolitej", trzydzieści dwa metry wysokości i ponad sześę metrów w obwodzie .
"Szumny Zdrój", potężne nisze ęródliskowe rezerwatu, warto się tam wybrać chociażby po to, by zobaczyć czosnek niedęwiedzi " niezwykle rzadko wystąpującą roślinę i przekonać się , że pachnie jak dobra kiełbasa z czosnkiem.
Park krajobrazowy wraz z Górznem ma wszelkie walory, by stać się turystyczną perełką na mapie wycieczek Polaków po naszym pięknym kraju. Z każdego miejsca piękne widoki, bliskość jezior i tylko krok do lasu na grzyby, jeżyny, jagody lub wędrówki piesze .
Na terenie Górznieńsko " Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego wyznaczone zostały 4 ścieżki przyrodnicze :
- ścieżka do rezerwatu "Szumny Zdrój";
- ścieżka do rezerwatu "Jar Brynicy" ;
- ścieżka do rezerwatu "Czarny Bryńsk" ;
- ścieżka "Wokół Jeziora Górzno".
Przepiękny widok na jeziora roztacza się ze "Wzgórza Bocieniec", na którym obecnie zlokalizowany jest Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga".
Zwolennicy wypoczynku na świeżym powietrzu skorzystają z wędrówek po szlakach turystycznych, wiodących grzybnymi lasami wśród licznych ęródełek, wąwozów i malowniczych jezior, poczują niepowtarzalną atmosferę towarzyszącą przejażdżkom bryczkami lub wozem drabiniastym, a także wieczornym ogniskom nad brzegiem jeziora.


Ciekawe miejsca i obiekty

Sala sportowa 800m
Plaża miejska 50m
Informacje dodatkowe
Pokojów: 16
Grill: 32
Strona www:http://www.dworekwapionka.pl
Serwisy
 • dostęp do TV
 • pokoje z łazienkami
 • udogodnienia dla rodzin z dziećmi
 • dostęp do komputera i internetu
 • kominek
 • miejsca na ognisko, grill
 • bilard
 • parking
 • wypożyczalnia rowerów
 • sala konferencyjna
 • wypożyczalnia sprzętu pływającego
 • wędkowanie
 • plac zabaw dla dzieci
 • stół tenisowy
 • bar na terenie obiektu
bar na terenie obiektu bar na terenie obiektu

bar na terenie obiektu

dostęp do komputera i internetu dostęp do komputera i internetu

dostęp do komputera i internetu

dostęp do TV dostęp do TV

dostęp do TV

kominek kominek

kominek

miejsca na ognisko, grill miejsca na ognisko, grill

miejsca na ognisko, grill

parking parking

parking

pokoje z łazienkami pokoje z łazienkami

pokoje z łazienkami

sala konferencyjna sala konferencyjna

sala konferencyjna

udogodnienia dla rodzin z dziećmi udogodnienia dla rodzin z dziećmi

udogodnienia dla rodzin z dziećmi

wędkowanie wędkowanie

wędkowanie

wypożyczalnia rowerów wypożyczalnia rowerów

wypożyczalnia rowerów

Ceny
Pokój 2 osobowy 280zł

W cene pokoju wliczone jest śniadanie. Podane ceny uwzględniaja 2 osoby. Każda kolejna osoba dodatkowo 80 zł.

Galeria zdjęć
Komentarze

Dodaj komentarz

Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy. Być może musisz się zarejestrować w serwisie.


Kontakt
Brak kontaktu online.