Noclegi

Eden Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny PZN  

Wyświetleń: 433
Adres:  ul. Słońska
Miejscowość:  Ciechocinek
Kod:  87-720
Region:  Kujawy
Państwo: Polska
Telefon:  0542836082 - Fax:  0542836415

dostęp do komputera i internetu dostęp do TV miejsca na ognisko, grill parking pokoje z łazienkami siłownia stołówka udogodnienia dla niepełnosprawnych udogodnienia dla rodzin z dziećmi wypożyczalnia rowerów
Eden Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny PZN
Jak do nas dotrzećWyślij znajomemu Drukuj kartę
Opis
Eden,  to pierszy obiekt w Polsce z pośród wszystkich Hoteli, Domów Wczasowych, Sanatorium, który posiada jednoczesnie własną mini tężnię znajdującą się w wielobarwnym, pięknym ogrodzie, grotę solną z generatorem, mini centrum SPA i 1 osobową kriokomorę.
Warto przyjechać i przekonać się, jak taki pierwszy obiekt w Polsce wygląda!!!

Eden jest nowoczesnym Ośrodkiem Leczniczo-Rehabilitacyjnym PZN działającym od 15 lat w jednym z najbardziej znanym, polskim uzdrowisku-Ciechocinku. Kurort ten od lat przyciąga gosci z kraju i zagranicy, nie tylko walorami leczniczymi ale również niepowtarzalnym klimatem, wszechobecną, barwną zielenią, urokiem zabytkowych miejsc. Dysponujemy profesjonalną kadrą medyczną oraz nowoczesną bazą zabiegową i hotelową. Oferujemy blisko 100 miejsc w pokojach 1 lub 2 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, które wraz z bazą zabiegową, stołówką, kawiarnią, grotą solną, sauną, siłownią, biblioteką znajdują się w jednym budynku. Wyposażonego w pierwszą w Ciechocinku windę panoramiczną i położonego w cichej, spokojnej części miasta w otoczeniu własnego,pięknego ogrodu, z bujną i kolorową roślinnością. Jesteśmy Ośrodkiem dobrze zarządzanym, z dużymi perspektywami rozwoju. Dzięki temu w 2004 roku dostaliśmy ze środków unijnych dotację na dalsze unowocześnienie bazy zabiegowej i hotelowej. Coraz wyższy poziom świadczonych usług zaspakaja w pełni potrzeby wymagających Gości i Kuracjuszy. Potwierdzeniem tego jest wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością zakończone uzyskaniem certyfikatu pod koniec 2006 roku. Oferujemy bogatą gamę usług: 1. usługi lecznictwa uzdrowiskowego -pobyty sanatoryjne -turnusy rehabilitacyjne -indywidualne pobyty z lecznictwem uzdrowiskowym 2. profilaktyczne programy zdrowotne z elementami Spa i wellness 3. pobyty hotelowe Nasi Goście mogą przyjeżdać do nas przez cały rok na dowolną liczbę dni. Oferta Ośrodka adresowana jest przede wszystkim do tych osób, które kochają ciszę, lubią wypoczywać i jednocześnie dbać o swoje zdrowie z dala od zgielku ulic, hałasu dyskotek, głosnej muzyki. Jesteśmy niewielkim, kameralnym obiektem dzięki temu możemy dotrzeć indywidualnie do każdej osoby u nas przebywającej. Miła atmosfera i profesjonalizm pracowników na co dzien dbających o wypoczynek i zdrowie Gości i Kuracjuszy jest tym co nas niewątpliwie wyróżnia.

Imprezy

Boże Narodzenie w Edenie
Termin od: od 21.12.06
Termin do: do 27.12.05
Typ: Inne
Cena za osobę: 860 zł
Cena obejmuje: nocleg w odpowiednim typie pokoju, wyżywienie, 9 zabiegów, 5 seansów w grocie solnej, wycieczka do Torunia, koncert świąteczny
Cena nie obejmuje:
Opis:

Z wielką przyjemnością pragniemy zaproponować Państwu spędzenie Świąt Bożego Narodzenia w naszym Ośrodku. Mamy nadzieję, że mila, rodzinna atmosfera oraz szereg atrakcji przygotowanych dla ciala i ducha naszych Gości sprawią, że ten wyjątkowy czas spędzony w Edenie będzie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem.

Komunikacja
Stacja PKS 1500 m
Stacja PKP 1500 m
Przystanek PKS 30m
Informacje dodatkowe
Pokojów: 53
Grill: 96
Strona www:http://www.eden-ciechocinek.pl
Serwisy
 • dostęp do TV
 • pokoje z łazienkami
 • udogodnienia dla rodzin z dziećmi
 • dostęp do komputera i internetu
 • miejsca na ognisko, grill
 • parking
 • wypożyczalnia rowerów
 • siłownia
 • solarium, gabinet odnowy biologicznej
 • stołówka
 • udogodnienia dla niepełnosprawnych
dostęp do komputera i internetu dostęp do komputera i internetu

dostęp do komputera i internetu

dostęp do TV dostęp do TV

dostęp do TV

miejsca na ognisko, grill miejsca na ognisko, grill

miejsca na ognisko, grill

parking parking

parking

pokoje z łazienkami pokoje z łazienkami

pokoje z łazienkami

siłownia siłownia

siłownia

stołówka stołówka

stołówka

udogodnienia dla niepełnosprawnych udogodnienia dla niepełnosprawnych

udogodnienia dla niepełnosprawnych

udogodnienia dla rodzin z dziećmi udogodnienia dla rodzin z dziećmi

udogodnienia dla rodzin z dziećmi

wypożyczalnia rowerów wypożyczalnia rowerów

wypożyczalnia rowerów

Ceny
pokój 1 osobowy od 94 zł
pokój 2 osobowy od 168 zł
Galeria zdjęć
Komentarze

Dodaj komentarz

Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy. Być może musisz się zarejestrować w serwisie.


Kontakt
Brak kontaktu online.